İngiltere Sürekli Çalışma Vizesi

İngiltere Sürekli Çalışma Vizesi

İngiltere çalışma vizeleri, İngiltere vizesi kapsamında başvuru yapmak için online formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmalı ve ardından yetkilendirilmiş vize başvuru merkezinden bir randevu almalısınız. Başvuru anında yapılacak bir hata vize başvurunuzun reddedilmesine neden olabilir. Bu yüzden bu işlemleri sorunsuz bir şekilde yapabilmek için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

İngiltere Aile Birleşimi Vize Başvurusunda Nelere Dikkat Edilmelidir?

İngiltere aile birleşimi vizesi İngiliz vatandaşı olan biri ile evlilik yaparak gerekli olan başvuruları yapmanız durumunda gereken vize kategorileridir. İngiltere aile birleşim vizesi başvuruları oldukça zordur. Profesyonel destek almanız işinizi kolaylaştırabilir. İngiltere aile birleşimi vize başvurusu yaparken öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bu hususlar;

  • UKBA tarafından yapılan açıklamaya göre İngiltere aile birleşim vizesi başvurusu yapabilmek için İngiltere de bulunan eşin mevcut devam eden bir işi ve geliri olması gerekir.
  • Dil yeterliliği şartı, İngiltere hükümeti aile birleşim vizesine başvurularında dil yeterliliğine dikkat edilmelidir. Minimum A1 düzeyinde dil yeterlilik şartı İngiltere aile birleşim vize başvurularında zorunludur.
  • Diğer bir husus ise yaş şartıdır. 18 yaş altı bireylerin İngiltere aile birleşim vize başvuru yapması halinde değerlendirilmeden belgeleriniz reddedilerek tarafınıza iletilmektedir.

İkamet Durumu

Aile birleşim vizeleri oldukça zordur. İngiltere’den biriyle evlilik gerçekleştireceğiniz zaman İngiltere konsolosluğuna bu evliliğin gerçek bir evlilik olduğunu kanıtlamak zorundadır. Aile birleşimi vizelerine sadece İngiltere konsolosluğu ilgilendiği için direkt olarak konsolosluğa başvuru yapılır. İngiltere vize başvurusu yaparken firmamızdan yardım alabilirsiniz.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi

Aile birleşimi vizesi başvurusu yapan Türk vatandaşının İngiltere’den biriyle evlenmesi ya da akrabasının yanına oturum izni alması ile gerçekleşen vize türüdür. İngiltere konsolosluğundan randevu alma ve gerekli evrakları eksiksiz tamamlamak zorundadır. İngiltere aile birleşimi sınavı için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Vize Kullanım Amacı

Vize Kullanım Amacı

İş Güvenliğinde Bilinmesi Gereken Hususlar

İş Güvenliğinde Bilinmesi Gereken Hususlar

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir