Tek Taş Pırlanta Kolye Fiyatları 2021

Tek Taş Pırlanta Kolye Fiyatları 2021

Sevdiklerinize hediye alırken onlara en güzel, en değerli ve onun gönlünü keşfedebilecek en şık olanı tercih edersiniz. Tercihleriniz onun değerini gösterir ve bu da akıldan çıkmayacak anılara bile sebep olabilir. Hediye seçmek oldukça zor bir iştir. Hediye seçerken karşınızdakinin beğenilerini, isteklerini, zevklerini ve ihtiyaçlarını göz önüne alırsınız. Onu tanımanız da sizin en büyük yardımcınız olabilir. Biz sizlere birkaç özenirde bulunarak bunu kolaylaştırmaya çalışalım.

Öncelikle kime ve ne zaman hediye alacağınız çok önemli. Eğer bir evlilik teklifi yapacaksanız tek taş yüzük almanızı tavsiye ederiz. Teklifinize evet yanıtını almanız oldukça yüksek seviyelere ulaşacaktır. Eşinize bir doğum günü hediyesi alacaksanız Tek taş kolye tavsiye edebiliriz. Zira daha önce aldığınız tek taş yüzüğe yakım olacaktır ve muhteşem tek taş kolye modelleri bulmanız da mümkün. Annenize bir hediye alıyorsanız zümrüt, yakut gibi değerli ve renkli taşlarla da harika bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Bu onun için muhteşem bir hediye olacaktır. Tek taş grubunda birçok çeşit bulunurken aynı zamanda kolye, bileklik küpe gibi modellerde de tek taş bulabilirsiniz. Özellikle tek taş kolye grubu n-modeller hanımların gözdesi olmayı başarmış modellerdendir. Her kıyafete uyum sağlayabilecek tek taş pırlanta kolye modelleri, tek taş sayısına ve büyüklüğüne göre değişen şekilde fiyatlandırılmıştır. Tek taş kolyeler oldukça zarif, şık ve hoş modellerdendir. Sevdiklerinize ve kendinize seçebileceğiniz modellerden biri mutlaka hem cebinize hem de zevkinize göre olabilecek modellerden olabilir.

Pırlantalar özel taşlardır ve pırlantaların birçok çeşidi bulunmaktadır. Berraklık, kesim, renk gibi ayrıntıları ile diğerleri değişebilir. Özellikle kesimleri hem ışıltıları yansıtırken hem de görüntüsü ve şeffaflığında önemli rol oynarlar. Bu bağlamda fiyatları da değişebilir. Pırlanta seçerken eğer iyi bir model olsun isterseniz berraklığına çok dikkat etmelisiniz. Işığı ne kadar çok yansıtırsa o kadar değerli demektir pırlantalar. Bu da o pırlantanın rengi ile ilgili bir ayrıntıdır. Beyaz renkli denilen en değerli pırlantalar ışıl ışıl parlar. Renkli olanlar ise dışarıdan görünebilecek kadar farklıdır. Biraz daha koyu ve ışıltısı az dır. Bulutlanma, çizik ve lekeli modeller biraz daha uygun fiyatlarla satılırlar. Kaliteli bir seçim isterseniz derin ve sığ kesilmemiş, berrak ve beyaz pırlantaları tercih edebilirsiniz.

Pırlanta her kadının sahip olmak istediği ve gerçekten de olması gereken bir mücevherdir. Pırlantalara sahip olurken elbette ki carat ve diğer ayrıntılarını göz önüne almalısınız fakat ne anlam ifade edeceği de sizin zevkinize kalmıştır. Sevdiğinize hediye verirken ona bu değeri manevi olarak ta anlatmalısınız. Işıltılı bir mücevherle birleşen aşkınız ona dünyanın en güzel hediyesi olabilir. Hediye seçimlerinizde eğer çok özel bir gün ise titiz davranmanızı öneririz. Belki de yalnızca bir kere vereceğiniz bu önemli ve pahalı hediyeler ile harika anların kahramanı olabilirsiniz. Severek kullanacakları bu takılarla sevdiklerinizin kalbinde maddi değeri büyük olsa da aslında manevi değeri kocaman olan bir yer edinin. Kendinizi bu güzel pırlanta hediyelerle farklı kılın. Hiç beklemedikleri zamanda bile yapabileceğiniz muhteşem sürprizlere en güzel hediyeler pırlantalar olabilir. Aşkınızın simgesi pırlanta modelleri ile online sitelerden de bilgi edinebilirsiniz. Zevkinizi, aşkınızı, değerinizi yüreğinizi konuşturun. Bir tek taş kolye, tek taş yüzük, bir tek taş bileklik ve aklınıza gelebilecek tüm takılarla unutulmaz özel bir gün sizi bekliyor. Cebinize ve düşlerinize uygun her model ile thales pırlanta da , siz de tek taş hayali olan bir bayanı elbette mutlu edebilirsiniz.

sponsor reklam

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir